Skip navigation
Please use this identifier to cite or link to this item: http://ela.kpi.ua/handle/123456789/11710
Title: Математичнi характеристики багатоканальних iнформацiйних систем з шумоподiбно кодованими сигналами
Other Titles: Mathematical performances of multiway intelligence systems with similar noise by coded signals
Математические характеристики многоканальных информационных систем с шумоподобно кодированными сигналами
Authors: Корнiловський, В. П.
Головащенко, Н. В.
Kornilovskiy, V. F.
Golovashchenko, N. V.
Головащенко, Н. В.
Корниловский, В.Ф.
Issue Date: 2004
Publisher: Системнi технологiї
Citation: Корнiловський, В. П. Математичнi характеристики багатоканальних iнформацiйних систем з шумоподiбно кодованими сигналами / В. П. Корнiловський, Н. В. Головащенко // Адаптивнi системи автоматичного управлiння : міжвідомчий науково-технічний збірник. – 2004. – № 7(27). – С. 52–59. - Бібліогр.: 5 назв.
URI: http://ela.kpi.ua/handle/123456789/11710
Appears in Collections:Адаптивні системи автоматичного управління: міжвідомчий науково-технічний збірник, № 7(27)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
07_52.pdf233.68 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.