Skip navigation
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ela.kpi.ua/handle/123456789/1617
Назва: Вимірювання високих напруг і великих струмів. Подільник високої імпульсної напруги
Ключові слова: подільники напруги
Дата публікації: 2011
Бібліографічний опис: Вимірювання високих напруг і великих струмів. Подільник високої імпульсної напруги [Електронний ресурс] : методичні вказівки до виконання курсової роботи для студентів напряму підготовки 6.050701 «Електротехніка та електротехнології» / НТУУ «КПІ» ; уклад. В. О. Бржезицький, С. А. Соколовський. – Електронні текстові дані (1 файл: 4,37 Мбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2011. – Назва з екрана.
Короткий огляд (реферат): Методичні вказівки включають необхідні теоретичні обґрунтування матеріалів щодо роботи подільників напруги під час вимірювання грозових та комутаційних імпульсів, наведені необхідні рекомендації для апроксимації цих імпульсів аналітичними виразами, приведені формули для визначення вхідних і вихідних спектрів цих імпульсів, наведена методика порівняльного співставлення форми імпульсів високої напруги на вході подільника та його осцилографічної схеми з формою імпульсу на екрані осцилографа.
Опис: Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ela.kpi.ua/handle/123456789/1617
Розташовується у зібраннях:Методичні посібники та рекомендації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
11-12-038.docx
  Обмежений доступ
4.49 MBMicrosoft Word XMLПереглянути/відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.