Skip navigation
Please use this identifier to cite or link to this item: http://ela.kpi.ua/handle/123456789/1854
Title: Методичні рекомендації до виконання випускних робіт бакалавра, спеціаліста, магістра для студентів радіотехнічного факультету
Authors: Зіньковський, Юрій Францевич
Тарабаров, Сергій Борисович
Дюжаєв, Леонід Петрович
НТУУ «КПІ»
Радiотехнiчний
Keywords: дипломне проектування
випускні роботи
Issue Date: 2012
Citation: Методичні рекомендації до виконання випускних робіт бакалавра, спеціаліста, магістра для студентів радіотехнічного факультету [Електронний ресурс] / НТУУ «КПІ» ; уклад. Ю. Ф. Зіньковський, С. Б. Тарабаров, Л. П. Дюжаєв. – Електронні текстові дані (1 файл: 525 Кбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2012. – Назва з екрана.
Abstract: В методичних вказівках розглядаються види випускних робіт, їх особливості, структура, основні правила оформлення, наведено структуру доповіді, рецензії, відгуку керівника. Також розглянуто процедуру захисту випускних кваліфікаційних робіт, запропоновано типовий календарний графік та терміни основних етапів підготовки випускних кваліфікаційних робіт, їх попереднього та основного захисту. У додатках наведено бланки для оформлення титульної сторінки, завдання на випускну роботу освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр»,»спеціаліст» та «магістр», а також бланки відгука керівника випускної роботи та рецензії на неї.
Description: Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету
URI: http://ela.kpi.ua/handle/123456789/1854
Appears in Collections:Методичні посібники та рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
11-12-184.doc
  Restricted Access
525 kBMicrosoft WordView/Open
Show full item record


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.