Skip navigation
Please use this identifier to cite or link to this item: http://ela.kpi.ua/handle/123456789/19997
Title: Fuzzy-регрессионные модели в условиях наличия в статистической выборке нечисловой информации
Other Titles: Fuzzy-регресійні моделі в умовах наявності в статистичній вибірці нечислової інформації
Fuzzy-regression models under conditions of the presence of non-numeric data in the statistical sample
Authors: Зак, Юрий Александрович
Зак, Юрій Олександрович
Zack, Yuriy A.
Keywords: Fuzzy-регрессионный анализ
нечисловая статистика
лингвистические переменные
параметры числовых шкал
Fuzzy-множества
критерии аппроксимации
метод наименьших квадратов
Fuzzy-регресійний аналіз
нечислова статистика
лінгвістичні змінні
параметри числових шкал
Fuzzy-безлічі
критерії апроксимації
метод найменших квадратів
Fuzzy-regression analysis
non-numeric statistics
linguistic variable parameters
numerical scales
Fuzzy-sets
approximation criteria
method of least squares
Issue Date: 2017
Publisher: КПІ ім. Ігоря Сікорського
Citation: Зак Ю. А. Fuzzy-регрессионные модели в условиях наличия в статистической выборке нечисловой информации / Ю. А. Зак // Системні дослідження та інформаційні технології : міжнародний науково-технічний журнал. – 2017. – № 1. – С. 88–96. – Бібліогр.: 20 назв.
URI: http://ela.kpi.ua/handle/123456789/19997
DOI: 10.20535/SRIT.2308-8893.2017.1.07
Appears in Collections:Системні дослідження та інформаційні технології: міжнародний науково-технічний журнал, № 1

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
GM_7Zakh_N1_2017.pdf273.79 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.