Skip navigation
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ela.kpi.ua/handle/123456789/244
Назва: Методичні вказівки до розробки технічного завдання на автоматизовані системи у курсовому та дипломному проектуванні для студентів спеціальності «Системи управління та автоматики»
Ключові слова: автоматизовані системи
курсове проектування
дипломне проектування
Дата публікації: 2009
Бібліографічний опис: Методичні вказівки до розробки технічного завдання на автоматизовані системи у курсовому та дипломному проектуванні для студентів спеціальності «Системи управління та автоматики» [Електронний ресурс] / НТУУ «КПІ» ; уклад. П. І. Кравець, Л. Ю. Юрчук. - Електронні текстові дані (1 файл: 970 Кбайт). - Київ : НТУУ «КПІ», 2009. - Назва з екрана.
Короткий огляд (реферат): Розробка технічного завдання відповідно до ГОСТ 34.602-89 забезпечує системний підхід при проектуванні автоматизованих систем різного призначення – вимагає від студентів необхідності ретельної проробки всіх видів забезпечення – технічного, програмного, інформаційного та інш. Це дозволяє студентам пов’язати знання, що отримані при вивченні різних дисциплін, усвідомити зв’язок між ними.
Опис: Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ela.kpi.ua/handle/123456789/244
Розташовується у зібраннях:Методичні посібники та рекомендації (АУТС)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
E035.doc
  Обмежений доступ
970 kBMicrosoft WordПереглянути/відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.