Skip navigation
Please use this identifier to cite or link to this item: http://ela.kpi.ua/handle/123456789/2477
Title: Практикум з дисципліни «Патентознавство та авторське право» для студентів та аспірантів технічних спеціальностей та спеціальності «Інтелектуальна власність»
Authors: Ромашко, Алла Сазонівна
Кравец, Александр Михайлович
Литвин, Александр Валерианович
Keywords: патентознавство
авторське право
Issue Date: 2013
Citation: Ромашко, А. С. Практикум з дисципліни «Патентознавство та авторське право» для студентів та аспірантів технічних спеціальностей та спеціальності «Інтелектуальна власність» [Електронний ресурс] / А. С. Ромашко, О. М. Кравець, О. В. Литвин ; НТУУ «КПІ». – Електронні текстові дані (1 файл: 2,72 Мбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2013. – Назва з екрана.
Abstract: Практикум доповнює затверджені підручники і регламентує порядок проведення практичних занять, містить завдання, приклади, послідовність складання документів, які надаються до заяв на набуття та реєстрацію прав інтелектуальної власності та послідовність виділення ноу-хау з патентної документації, звернута увага на окремі аспекти ліцензування прав на об’єкти інтелектуальної власності. Для студентів та аспірантів технічних спеціальностей та спеціальності «Інтелектуальна власність» і може бути корисним представникам інших галузей, яких цікавлять питання набуття прав інтелектуальної власності.
URI: http://ela.kpi.ua/handle/123456789/2477
Appears in Collections:Підручники, навчальні посібники та практикуми (КВМ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
E 12_13_073.pdf2.79 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.