Skip navigation
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ela.kpi.ua/handle/123456789/27589
Назва: Біофізика
Автори: Тимчик, Григорій Семенович
Терещенко, Микола Федорович
Яковенко, Ірина Олександрівна
Ключові слова: біологічне середовище
біофізика
Дата публікації: 2019
Видавництво: КПІ ім. Ігоря Сікорського
Бібліографічний опис: Терещенко, М. Ф. Біофізика [Електронний ресурс] : підручник / М. Ф. Терещенко, Г. С. Тимчик, І. О. Яковенко. – Електронні текстові дані (1 файл: 7,06 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського ; Політехніка, 2019. – 444 с. – Назва з екрана.
Короткий огляд (реферат): Подано теоретичні засади фізичних, фізико-хімічних та фізіологічних процесів, що відбуваються в біологічному середовищі, дослідженні особливостей зміни стану як об’єкта впливу, так і параметрів живого організму та систематизовані матеріали з реакції біологічного об’єкта на фізичні поля та сигнали. Розглянуто біомеханіку, біоакустику, гемодинаміку та біофізику мембран, термодинаміку та електромагнетизм, квантову біофізику, взаємодію полів та сигналів з біологічним середовищем, оптичні, іонізуючі та теплові випромінювання людини, моделі взаємодії біологічної тканини з навколишнім середовищем, показано результати моделювання у сучасних досліджень. Для студентів та аспірантів вищих навчальних закладів з інженерно-медичного та біологічного напряму підготовки, а також наукових та інженерно-технічних працівників, спеціалістів медичного приладобудування та фізіотерапії.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ela.kpi.ua/handle/123456789/27589
ISBN: 978-966-622-942-0
Розташовується у зібраннях:Підручники, навчальні посібники та практикуми (ВП)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Biophysics.pdf7.06 MBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.