Skip navigation
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ela.kpi.ua/handle/123456789/308
Назва: Історія України (Соціально-політичні аспекти) : [в 4-х ч.]. Ч. 3-4
Автори: Ковальський, Б. П.
Ключові слова: історія України
соціальна система України
історія українськой церкви
Дата публікації: 2004
Бібліографічний опис: Історія України (Соціально-політичні аспекти): [в 4-х ч.]. Ч. 3-4 [Електронний ресурс] : навчальний посібник для вищих закладів освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації / Міністерство освіти і науки України, НТУУ «КПІ», заг. ред. Б. П. Ковальського. - Електронні дані (1 файл: 735,69 Кбайт ). – Київ : НТУУ «КПI», 2004. - Назва з екрана.
Короткий огляд (реферат): У 3-4 модулях розглядаються проблеми соціальної структури і соціальні відносини в українському суспільстві в історичному контексті, їх роль в створенні оригінальної форми державності до 19 ст.; історія формування та діяльності громадських, культурологічних та політичних організацій в українському суспільстві; об’єктивні умови і суб’єктивні фактори в процесах гуманітарного, політичного життя народу в радянський період; Україна на шляху суверенного розвитку: суспільно-політичні трансформації; історичні аспекти виникнення і функціонування освітніх систем в Україні; становлення системи вищої освіти; наука, техніка України як невід’ємні частини світової науково-технічної еволюції та революції; пріоритетні напрямки освітньої, наукової і техніко-промислової політики України після проголошення її незалежності. Курс подається за модульною схемою.
Опис: Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ela.kpi.ua/handle/123456789/308
Розташовується у зібраннях:Підручники, навчальні посібники та практикуми

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
modi3.pdf
  Обмежений доступ
735.69 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.