Skip navigation
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ela.kpi.ua/handle/123456789/3408
Назва: Умови приналежності двокомпонентної суміші розподілів до одного типу
Автори: Пилипенко, К. П.
Ключові слова: случайная величина
гауссовская смесь
плотность вероятностей
Дата публікації: 2012
Видавництво: НТУУ "КПИ"
Бібліографічний опис: Пилипенко К. П. Умови приналежності двокомпонентної суміші розподілів до одного типу / К. П. Пилипенко // Электроника и связь : научно-технический журнал. – 2012. – № 4(69). – С. 18–22. - Бібліогр.: 8 назв.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ela.kpi.ua/handle/123456789/3408
Розташовується у зібраннях:Электроника и связь: научно-технический журнал, № 4(69)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
4.pdf257.36 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.