Skip navigation
Please use this identifier to cite or link to this item: http://ela.kpi.ua/handle/123456789/3525
Title: Застосування зворотних залежностей у математичних моделях складних об’єктів та систем
Other Titles: Application of inverse dependencies in mathematical models of complex objects and systems
Применение обратных зависимостей в математических моделях сложных объектов и систем
Authors: Желдак, Т. А.
Zheldak, T. A.
Желдак, Т. А.
Issue Date: 2012
Publisher: Політехніка
Citation: Желдак Т. А. Застосування зворотних залежностей у математичних моделях складних об’єктів та систем / Т. А. Желдак // Системні дослідження та інформаційні технології : науково-технічний журнал. – 2012. – № 3. – С. 95–106. – Бібліогр.: 8 назв.
URI: http://ela.kpi.ua/handle/123456789/3525
Appears in Collections:Системні дослідження та інформаційні технології: науково-технічний журнал, № 3

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
09_Zelda.pdf420.03 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.