Skip navigation
Please use this identifier to cite or link to this item: http://ela.kpi.ua/handle/123456789/3582
Title: Число ізоморфізмів еліптичної кривої під час трансформацій канонічної форми рівняння
Other Titles: The number of isomorphism elliptic curve during the transformation of the canonical form of the equation
Число изоморфизмов эллиптической кривой при трансформациях канонической формы уравнения
Authors: Бессалов, А. В.
Чевардін, В. Є.
Bessalov, A. V.
Chevardin, V. E.
Бессалов, А. В.
Чевардин, В. Е.
Issue Date: 2012
Publisher: Політехніка
Citation: Бессалов А. В. Число ізоморфізмів еліптичної кривої під час трансформацій канонічної форми рівняння / А. В. Бессалов, В. Є. Чевардін // Системні дослідження та інформаційні технології : науково-технічний журнал. – 2012. – № 4. – С. 119–123. – Бібліогр.: 3 назви.
URI: http://ela.kpi.ua/handle/123456789/3582
Appears in Collections:Системні дослідження та інформаційні технології: науково-технічний журнал, № 4

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
13_Bessal.pdf205.94 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.