Skip navigation
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ela.kpi.ua/handle/123456789/545
Назва: Високовольтні випробувальні установки
Ключові слова: високовольтні випробувальні установки
ємнісні генератори
вихідний імпульс
Дата публікації: 2010
Бібліографічний опис: Високовольтні випробувальні установки [Електронний ресурс] : методичні вказівки до курсового проектування для студентів спеціальності 7.090604, 8.090604 «Техніка і електрофізика високих напруг» / НТУУ «КПІ» ; уклад. Б. М. Кондра, С. А. Соколовський, В. І. Хомініч. – Електронні текстові дані (1 файл: 2,77 Мбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2010. - Назва з екрана.
Короткий огляд (реферат): Методичні вказівки містять вимоги до параметрів випробувальних імпульсів високої напруги на навантаженнях ємнісних генераторів імпульсних напруг, короткі теоретичні відомості з теорії розрахунку таких генераторів, а також методику вибору їх елементів, яка заснована на використанні диференційних рівнянь другого порядку. Подано рекомендації щодо одержання точної форми вихідного імпульсу засобами обчислювальної техніки. Значна увага приділена вимогам до проектування високовольтного випробувального стенда з генератором імпульсних напруг, засобами автоматизації та техніки безпеки. У додатках підібрано необхідні для проектування графіки та номограми, принципові схеми пристроїв автоматизації і керування, а також характеристики типових високовольтних елементів. Описано вимоги щодо оформлення пояснювальної записки та графічного матеріалу, наведено список рекомендованої літератури. Методичні вказівки складені за досвідом проектування генераторів високих імпульсних напруг, накопиченому на кафедрі техніки та електрофізики високих напруг НТУУ «КПІ».
Опис: Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ela.kpi.ua/handle/123456789/545
Розташовується у зібраннях:Методичні посібники та рекомендації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
9-10-227.doc
  Обмежений доступ
2.84 MBMicrosoft WordПереглянути/відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.