Skip navigation
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ela.kpi.ua/handle/123456789/562
Назва: Елементи та апарати електромеханічних систем та електроприводів. Ч. І
Ключові слова: електропривод
апарати електромеханічних систем
Дата публікації: 2010
Бібліографічний опис: Елементи та апарати електромеханічних систем та електроприводів. Ч. І [Електронний ресурс] : методичні вказівки до лабораторних робіт для студентів напряму підготовки 6.050702 «Електромеханіка» спеціальності «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод» всіх форм навчання / НТУУ «КПІ» ; уклад. В. І. Теряєв, О. М. Халімовський. – Електронні текстові дані (1 файл: 6,06 Мбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2010. - Назва з екрана.
Короткий огляд (реферат): Методичні вказівки містять програми робіт, описи лабораторних установок, методичні вказівки до проведення досліджень, контрольні запитання з матеріалу кожної лабораторної роботи, необхідні вихідні дані для підготовки, виконання і наступного захисту робіт. Наведені короткі теоретичні відомості дозволяють зменшити звертання до додаткової літератури, що важливо для студентів заочної форми навчання.
Опис: Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ela.kpi.ua/handle/123456789/562
Розташовується у зібраннях:Методичні посібники та рекомендації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
9-10-441.doc
  Обмежений доступ
6.21 MBMicrosoft WordПереглянути/відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.