Skip navigation
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ela.kpi.ua/handle/123456789/603
Назва: Англійська мова професійного спрямування
Ключові слова: англійська мова
Дата публікації: 2010
Бібліографічний опис: Англійська мова професійного спрямування [Електронний ресурс] : методичні вказівки для розвитку всіх видів мовленнєвої діяльності для студентів V курсу спеціальностей «Акустичні засоби та системи», «Медичні акустичні та біоакустичні прилади і апарати» факультету електроніки / НТУУ «КПІ» ; уклад. Н. Е. Доронкина, А. В. Михайленко. – Електронні текстові дані (1 файл: 266 Кбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2010. - Назва з екрана.
Короткий огляд (реферат): Методичні вказівки включають в себе тексти за спеціальністю з оригінальної англійської літератури. Підбір текстів забезпечує достатню повторюваність термінології майбутньої спеціальності, що сприяє закріпленню та поглибленню знань за темою на англійській мові, а також забезпечує розвиток навичок з анотування текстів за фахом. Тексти доповнені граматичними завданнями для відпрацьовування граматичних структур, які часто використовуються в технічній літературі. Вміщений у даних вказівках матеріал навчає студентів не лише англійській мові, але й знайомить із досягненнями у галузі їх спеціальності. Методичні вказівки розраховані для роботи зі студентами в аудиторії, а також для самостійної роботи студентів.
Опис: Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ela.kpi.ua/handle/123456789/603
Розташовується у зібраннях:Методичні посібники та рекомендації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
9-10-399.doc
  Обмежений доступ
266 kBMicrosoft WordПереглянути/відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.