Skip navigation
Please use this identifier to cite or link to this item: http://ela.kpi.ua/handle/123456789/6070
Title: Зменшення неоднозначності алгоритму скорочення розмірності RLC-схем
Authors: Безносик, О. Ю.
Кот, Д. М.
Issue Date: 2009
Publisher: Век+
Citation: Безносик О. Ю. Зменшення неоднозначності алгоритму скорочення розмірності RLC-схем / О. Ю. Безносик, Д. М. Кот // Вісник НТУУ «КПІ». Інформатика, управління та обчислювальна техніка : збірник наукових праць. – 2009. – № 50. – С. 19–22. – Бібліогр.: 9 назв.
URI: http://ela.kpi.ua/handle/123456789/6070
Appears in Collections:Вісник НТУУ «КПІ». Інформатика, управління та обчислювальна техніка: збірник наукових праць, № 50

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
50_03.pdf281.99 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.