Skip navigation
Please use this identifier to cite or link to this item: http://ela.kpi.ua/handle/123456789/9416
Title: Алгоритм ідентифікації стохастичних нелінійних систем на основі генетичного підходу
Other Titles: An algorithm for identification of stochastic nonlinear systems based on genetic approach
Authors: Бідюк, Петро Іванович
Литвиненко, В. І.
Помазан, Л. В.
Bidyuk, P. I.
Litvinenko, V. I.
Pomazan, L. V.
Issue Date: 2006
Publisher: Системні технології
Citation: Бідюк, П. І. Алгоритм ідентифікації стохастичних нелінійних систем на основі генетичного підходу / П. І. Бідюк, В. І. Литвиненко, Л. В. Помазан // Адаптивні системи автоматичного управління : міжвідомчий науково-технічний збірник. – 2006. – № 9(29). – С. 3–15. – Бібліогр.: 19 назв.
URI: http://ela.kpi.ua/handle/123456789/9416
Appears in Collections:Адаптивні системи автоматичного управління: міжвідомчий науково-технічний збірник, № 9(29)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
1.pdf160.56 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.