Некрашевич, Олена ВасилівнаНоженко, Костянтин Данилович2021-08-312021-08-312020Технологічні вимірювання та прилади-2 (курсовий проект) [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», освітньо-професійна програма «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології кібер-енергетичних систем» / КПІ імені Ігоря Сікорського ; уклад.: О. В. Некрашевич, К. Д. Ноженко. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,38 Мбайт). – Київ : КПІ імені Ігоря Сікорського, 2020. – 40 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/43534Гриф надано Методичною радою КПІ ім. Ігоря Сікорського (протокол № 2 від 01.10.2020 р.)Посібник призначений для студентів, які навчаються за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно інтегровані технології», освітньо-професійна програма «Автоматизація та комп’ютерно інтегровані технології кібер-енергетичних систем», які розробляють курсовий проект з курсу «Технологічні вимірювання та прилади». Вказівки містять необхідні теоретичні відомості; завдання до курсового проекту; склад, обсяг та структуру курсового проекту; рекомендації до виконання розрахунково-пояснювальної записки та графічної частини проекту; вказівки про порядок захисту проекту. Методичні вказівки можуть використовуватися при розроблені курсових проектів із суміжних дисциплін, а також під час самостійної роботи студентів.ukтехнологічні вимірювання та приладиметодичка ТВП КПТВП КПметодичка курсовий проєкт ТВПметодичка курсовий проект ТВПТехнологічні вимірювання та прилади-2 (курсовий проект)Methodical Material40 с.