Горбик, Петро ПетровичТурелик, Маргарита ПетрівнаГоробець, Світлана ВасилівнаГоробець, Оксана ЮріївнаДем’яненко, Ірина Володимирівна2013-09-022013-09-022013Біофункціоналізовані наноматеріали і нанокомпозити: наукові основи та напрями застосування [Електронний ресурс] : навчальний посібник / П. П. Горбик, М. П. Турелик, С. В. Горобець [та ін.] ; ІХП ім. О. О. Чуйка НАНУ, НТУУ «КПІ». – Електронні текстові дані (1 файл: 8,34 Мбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2013. – 471 с. – Назва з екрана.978-966-00-1104-5https://ela.kpi.ua/handle/123456789/3560Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університетуЕлектронне видання є навчальним посібником, укладеним з метою впровадження результатів новітніх наукових досліджень з нанотематики, виконаних у Інституті хімії поверхні ім. О.О. Чуйка НАН України та Національному технічному університеті «КПІ» у навчальний процес вітчизняної вищої школи. Наведені актуальні приклади синтезу та застосування біофункціоналізованих наноматеріалів і нанокомпозитів у медицині, біології, біотехнології. Наукові дані, цикл лабораторних робіт та методичні вказівки можуть бути використані при формуванні навчальних програм за відповідними спеціальностями та їх виконанні. Теоретичне висвітлення та опис основних експериментальних стадій створення магніточутливих нанокомпозитів з функціями медико-біологічних нанороботів спрямовані на одержання навичок у галузі нанотехнологій. Для студентів, аспірантів, викладачів та фахівців хімічних, біологічних та суміжних технологічних і медичних спеціальностей.ukнаноматеріалинанокомпозитиБіофункціоналізовані наноматеріали і нанокомпозити: наукові основи та напрями застосуванняBook471 с.