Притула, Наталя Олександрівна2021-03-122021-03-122021Система графічного проектування AutoCAD. Комп’ютерний практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 144 «Теплоенергетика», освітньо-професійної програми «Промислова та муніципальна теплоенергетика і енергозбереження», освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. Н. О. Притула. – Електронні текстові дані (1 файл: 6,13 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 57 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/39941Посібник призначений для студентів, які навчаються за спеціальністю 144 «Теплоенергетика», освітньо-професійної програми «Промислова та муніципальна теплоенергетика і енергозбереження», освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», які вивчають дисципліну «Система графічного проектування». Метою посібника є закріплення знань, отриманих у процесі вивчення курсу, отримання практичного досвіду в результаті виконання комп’ютерного практикуму, в яких за відповідними індивідуальними завданнями студентам пропонується виконати роботи.ukсистема графічного проектуванняAutoCADСистема графічного проектування AutoCAD. Комп’ютерний практикумMethodical Material57 с.