Панкратова, Наталія ДмитрівнаНедашківська, Надія Іванівна2018-11-192018-11-192018Недашківська, Н. І. Методологія та інструментарій підтримки прийняття рішень на основі ієрархічних та мережевих моделей : дис. … д-ра техн. наук. : 01.05.04 – системний аналіз і теорія оптимальних рішень / Недашківська Надія Іванівна. – Київ, 2018. – 407 с.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/25119Робота виконана в Інституті прикладного системного аналізу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»ukбагатокритеріальний аналізузгодженість оцінок експертаматриці парних порівняньдовірчі інтервали до вагнечіткі локальні вагичутливістьстійкість ранжуванняреверс рангівправила комбінування функцій довірианаліз ефективностімоделювання експертного оцінюванняmultiple criteria analysisthe analytic hierarchy processpairwise comparison matrixconsistency of expert judgmentsconfidence intervals for local weightsfuzzy local weightssensitivity analysisstability intervalsrank reversalscombinations rulesefficiency analysismodelingмногокритериальный анализсогласованность оценок экспертаматрицы парных сравненийдоверительные интервалы к весамнечеткие локальные весачувствительностьустойчивость ранжированияреверс ранговправила комбинирования функций доверияанализ эффективностимоделирование экспертного оцениванияМетодологія та інструментарій підтримки прийняття рішень на основі ієрархічних та мережевих моделейThesis Doctoral407 с.517.9+519.816] (043.3)