Ромашко, Володимир ЯковичБатрак, Лариса Миколаївна2021-07-062021-07-062021-06Енергетична електроніка. Конспект лекцій [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 171 «Електроніка» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: В. Я. Ромашко, Л. М. Батрак – Електронні текстові дані (1 файл: 1,77 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 119 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/42108Курс лекцій містять теоретичні відомості, основні поняття і визначення з основ аналізу та розрахунку пристроїв енергетичної електроніки. У посібнику знайшли відображення галузі застосування силових електронних приладів та пристроїв, принципи їх побудови та функціонування. Розглядаються питання використання цих приладів для перетворення неелектричних видів енергії в електричну, комутації електричних кіл, перетворення та регулювання параметрів електричної енергії. Конспект лекцій складено з метою допомоги студентам при підготовці до занять, заліків та іспитів з розділів енергетичної електроніки. Видання підготовлене на кафедрі "Електронні пристрої та системи" і призначені для студентів спеціальності 171 «Електроніка», освітньої програми «Електронні компоненти і системи».ukенергетична електронікапристрої енергетичної електронікисилові електронні приладів та пристроївЕнергетична електроніка. Конспект лекційMethodical Material119 с.