Білицька, Надія ВасилівнаГетьман, Олександра Георгіївна2021-03-052021-03-052021Білицька, Н. В. Інженерна графіка. Розділ: Нарисна геометрія. Курс лекцій для дистанційного режиму навчання [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальностей 142 «Енергетичне машинобудування», 143 «Атомна енергетика», 144 «Теплоенергетика» / Н. В. Білицька, О. Г. Гетьман ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 39,6 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 171 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/39819Навчальний посібник «Інженерна графіка» орієнтований на застосування в режимі дистанційного навчання. Оскільки традиційне читання лекцій в умовах карантину є неможливим, пропонується надання такої інформації за допомогою платформи ZOOM. Це сприймається значно складніше, ніж при безпосередньому спілкуванні викладача зі студентами. Викладач не може спостерігати миттєву реакцію студентів на матеріал, який викладається. Крім того, значно ускладнюється процес послідовної побудови розв’язку складних геометричних задач. Але надання матеріалу у вигляді, що пропонується авторами, допускає можливість діалогу зі студентами, сприяє інтенсифікації самостійної роботи. Якість креслеників, які пропонуються на лекціях, значно вища за їх надання за традиційним варіантом: вони виконані за допомогою комп’ютерного графічного пакета. У навчальному посібнику наведені презентації лекцій з курсу інженерної графіки, які виконані у програмі Microsoft PowerPoint. В презентаціях застосовуються чисельні кольорові ілюстрації геометричних об’єктів та їх можливих взаємних положень, що розглядаються в курсі. На початку кожної лекції наведені основні питання, які розглядаються в лекції. Основні положення та визначення виділені кольором, та ілюструються кількома прикладами. Наприкінці лекції наведені висновки. Для організації самостійної роботи студентів над курсом розроблені «Навчальні завдання з нарисної геометрії та інженерної графіки», користуючись якими студенти закріплюють лекційний матеріал. Цьому також сприяє блок відеороликів, які розроблені за усіма темами посібника. Вся інформація з вивчення курсу «Інженерна графіка» надана на платформі дистанційного навчання «Сікорський» Навчальний посібник призначений для студентів технічних спеціальностей.ukнарисна геометріядистанційне навчанняпрезентація у програмі Microsoft PowerPointплатформа ZOOMІнженерна графіка. Розділ: Нарисна геометрія. Курс лекцій для дистанційного режиму навчанняMethodical Material171 с.