Риндюк, Дмитро ВікторовичПешко, Віталій Анатолійович2021-06-162021-06-162021Математичне моделювання теплових процесів в енергетиці та промисловості. Практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів третього рівня вищої освіти (PhD) спеціальності 144 «Теплоенергетика» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Д. В. Риндюк, В. А. Пешко. – Електронні текстові данні (1 файл: 2,45 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 75 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/41558Сучасна орієнтація інженерної освіти на формування загальнокультурних і професійних компетенцій встановлює пріоритети у професійній підготовці не лише на отримання нових математичних знань, а й на виховання потреби і готовності до застосування математичних методів у професійній діяльності. У даному посібнику описуються методичні особливості використання професійно орієнтованих задач на різних рівнях складності із застосуванням системи MathCAD в рамках дисципліни «Математичне моделювання теплових процесів в енергетиці та промисловості». Основу даного практикума складають інженерно-фізичні проекти, висвітлені в роботах А.П. Солодова та В.Ф. Очкова. Посібник орієнтовано на студентів старших курсів та аспірантів (PhD) технічних університетів, що навчаються за спеціальністю 144 «Теплоенергетика».ukтеплові процесимоделюванняенергетикаМатематичне моделювання теплових процесів в енергетиці та промисловості. ПрактикумBook75 с.