Артеменко, Михайло ЮхимовичДрозденко, Катерина Сергіївна2020-07-142020-07-142020Теорія електричних кіл. Розрахунок лінійних електричних кіл постійного струму. Алгоритми й приклади розв'язування задач та самостійна робота студентів [Електронний ресурс] : навч. посіб. для студ. спеціальності 171 «Електроніка», освітньої програми «Акустичні електронні системи та технології обробки акустичної інформації» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: М. Ю. Артеменко, К. С. Дрозденко. – Електронні текстові данні (1 файл: 2,34 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 99 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/35009Представлені короткі теоретичні відомості про основні методи розрахунку електричних кіл постійного струму. Класичні методи розрахунку – метод контурних струмів, метод вузлових потенціалів, метод еквівалентного генератора доповнені розрахунковими співвідношеннями, що відображають схемні функції електричного кола, залежності струму (напруги) вітки від параметру іншої вітки, а також випливають з принципів дуальності та симетрії. Кожен з представлених методів розрахунку супроводжується чітким алгоритмом застосування та ілюструється численними приклади розв’язування задач. Наведені завдання для самостійної роботи студентів.ukелектричні колаТеорія електричних кіл. Розрахунок лінійних електричних кіл постійного струму. Алгоритми й приклади розв'язування задач та самостійна робота студентівMethodical Material99 с.