Яндульський, Олександр СтаніславовичТруніна, Ганна Олексіївна2019-03-182019-03-182018Труніна, Г. О. Підвищення ефективності регулювання напруги в розподільних електричних мережах з розосередженим генеруванням : дис. … канд. техн. наук : 05.14.02 – Електричні станції, мережі і системи / Труніна Ганна Олексіївна. – Київ, 2018. – 216 с.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/26783Робота виконана у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Міністерства освіти і науки України.ukвтрати потужностіджерела розосередженого генеруванняоптимізаціяреактивна потужністьрегулювання напругирозподільна електрична мережасистема регулювання під навантаженням трансформаторастатичні тиристорні компенсаториpower lossesdistributed generation sourcesoptimizationreactive powervoltage regulationdistribution networkstatic var compensatorsпотери мощностиисточники рассредоточенного генерированияоптимизацияреактивная мощностьрегулирования напряженияраспределительная электрическая сетьсистема регулирования под нагрузкой трансформаторастатические тиристорные компенсаторыПідвищення ефективності регулювання напруги в розподільних електричних мережах з розосередженим генеруваннямThesis Doctoral216 с.621.316(043.3)