Підгорний, Андрій ВадимовичНазарова, Тамара МаксимівнаДуда, Тетяна Іванівна2020-11-012020-11-012020Підгорний, А. В. Хімія [Електронний ресурс] : підручник для здобувачів ступеня бакалавра за спеціальностями галузі знань 10 «Природничі науки» / А. В. Підгорний, Т. М. Назарова, Т. І. Дуда ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані: (1 файл: 2,82 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 351 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/37137Підручник складено відповідно до програми навчальної дисципліни «Хімія», що викладається студентам природничо-наукових спеціальностей КПІ ім. Ігоря Сікорського. До розгляду включено фактичний матеріал, з основ термодинамічного та кінетичного аналізу закономірностей перетворень за участю речовин під час здійснення різноманітних процесів у розчинах та електрохімічних системах. Подані засади вчення про будову речовин: квантово-механічний опис стану електрона в атомі; фізичний зміст періодичного закону Д.І. Менделєєва; обґрунтування просторової будови молекул та аналіз залежності властивостей речовин від типу зв’язків та сил взаємодії між частинками у їх структурі. Значне місце відведено розрахунковим задачам, а також тим загальнотеоретичним питанням, які недостатньо висвітлені в інших підручниках. Для поліпшення забезпечення засвоєння теоретичного матеріалу в кінці кожного розділу пропонуються завдання та вправи до самостійної роботи. Вивчення студентами навчального матеріалу з використанням запропонованого підручника поліпшить якість підготовки студентів до лабораторних робіт, сприятиме формуванню навичок пізнавальної діяльності та творчих здібностей, що створить підґрунтя для успішного вирішення проблем майбутньої науково-інженерної діяльності.ukоснови хімічної термодинамікихімічна кінетика та каталізрозчинирозчини елктролітівтеорія окисно-відновних електродних рівновагелектродні потенціалихімічні джерела струмукорозійні прцесибудова електронних оболонок атомівперіодичний законтеорія хімічного зв'язкукристалічний стан речовингальванічні елементигальванічні елементиакумуляторипаливні елементитерія валентностіпросторова будова молекуперіодична система елементів Д. І. Менделєєваміжмолекулярна взаємодіяхіміяХіміяBook351 с.