Племянніков, Микола МиколайовичЖданюк, Наталія Василівна2018-03-152018-03-152017Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з кредитного модуля «Фізико-хімія скловидного стану» для студентів спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» спеціалізації «Хімічні технології кераміки і скла» [Електронний ресурс] / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: М. М. Племянніков, Н. В. Жданюк. – Електронні текстові дані (1 файл:2,02 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017. – 71 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/22356ukвизначення мікротвердості стеколвизначення модуля пружності стеколвизначення ударної в’язкості стеколвизначення міцністі на згин стеколвизначення діелектричних втраткоефіцієнт пропускання стекол у видимому діапазоні світлатермоградієнтний аналіз (політермія) стеколвизначення температури відпалуМетодичні вказівки до виконання лабораторних робіт з кредитного модуля «Фізико-хімія скловидного стану» для студентів спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» спеціалізації «Хімічні технології кераміки і скла»Methodical Matherial71 с.