Бевз, Світлана Іванівна2021-03-182021-03-182018Проблеми регулювання банкрутства. Навчально-методичний посібник [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 081 «Право», спеціалізації «Господарське та адміністративне право і процес» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. С. І. Бевз. – Електронні текстові дані (1 файл: 924,83 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2018. – 49 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/40103Навчально-методичний посібник містить інформацію про мету і завдання навчальної дисципліни, зміст навчального матеріалу, перелік тем лекцій та їх плани, конспекти лекцій, плани практичних занять, завдання для самостійної роботи, індивідуальні завдання, питання для підготовки до заліку з дисципліни «Проблеми регулювання банкрутства». Видання має на меті ознайомити студента зі змістом і структурою навчальної дисципліни, допомогти студенту у вивченні та засвоєнні правових норм, на яких базується правове регулювання відносин неспроможності, та формуванні навичок щодо здійснення правової оцінки ситуацій, які виникають під час проваджень у справах про банкрутство, та їх юридичного супроводження.ukбанкрутствовідносини неспроможностівідповідальність за зобов’язаннямиПроблеми регулювання банкрутства. Навчально-методичний посібникMethodical Material49 с.