Зеніна, Ірина ВолодимирівнаТолмачова, Світлана ЄгорівнаЗахарова, Ірина Юріївна2018-05-152018-05-152018Фізичне виховання. Гімнастичне багатоборство та акробатичні стрибки. Навчання техніці виконання вправ [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: І. В. Зеніна, С. Є. Толмачова, І. Ю. Захарова. – Електронні текстові данні (1 файл: 1,63 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2018. – 138 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/22927Посібник розрахований на студентів 1, 2 курсів навчання, які відвідують заняття зі спортивної гімнастики університету. Зміст посібника охоплює всі сторони навчальної роботи з курсу гімнастики і методики викладання. Практична та методична частини посібника враховують наступність матеріалу і розміщені за ступенем зростання складності. Основний практичний матеріал викладено з коротким аналізом послідовності техніки виконання гімнастичних вправ, методики навчання.ukгімнастичне багатоборствоакробатичні стрибкиспортивна гімнастикаоснови технічної підготовки гімнастівтехніка виконання гімнастичних вправгімнастичні вправитехнічне вдосконалення в гімнастицінавчальний посібникФізичне виховання. Гімнастичне багатоборство та акробатичні стрибки. Навчання техніці виконання вправBook138 с.