Димитрієва, Наталія Федорівна2020-05-072020-05-072020-04Комп’ютерне моделювання процесів переносу в суцільному середовищі [Електронний ресурс] : методичні вказівки до виконання курсової роботи з навчальної дисципліни «Моделювання фізичних процесів» для студентів, які навчаються за спеціальністю 105 «Прикладна фізика та наноматеріали» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. Н. Ф. Димитрієва. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,21 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 25 с. – Назва з екрану.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/33292Дана курсова робота є завершальним етапом вивчення дисципліни «Моделювання фізичних процесів» студентами, які навчаються за спеціальністю 105 «Прикладна фізика та наноматеріали». Метою курсової роботи є формування у студентів професійних навичок з основ застосування сучасних комп’ютерних обчислювальних технологій у сфері прикладної діяльності, що пов’язана з фізикою суцільного середовища і енергетичних систем в широкому класі режимів процесів та геометричних конструкцій об’єктів, що вивчаються.ukкомп'ютерне моделюваннячисельне моделюваннякурсова роботамеханіка суцільного середовищасистема рівняньметоди дискретизаціїрозрахункова сіткавізуалізаціяобчисленняпакети прикладних програмКомп’ютерне моделювання процесів переносу в суцільному середовищіMethodical Material25 с.