Татарчук, ВіталійTatarchuk, VitaliyТатарчук, Виталий2014-06-022014-06-022012Татарчук В. Київський політехнічний інститут: історія авіаційного напрямку діяльності (перша третина ХХ століття) / Віталій Татарчук // Дослідження з історії техніки : збірник наукових праць. – 2012. – Вип. 16. – С. 73–82. – Бібліогр.: 69 назв.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/7724ukосвітаповітроплаванняавіаціяповітроплавний гуртокКиївське товариство повітроплаванняАвіаційне науково-технічне товариство при КПІавіаспеціалізаціяавіаційний факультетКиївський політехнічний інститутКиївський машинобудівний інститутeducationaeronauticsaviationAeronotical groupKyiv Aeronotical societyAviation scientific and technical society in KPIaviation specializationaviation facultyKyiv Polytechnic instituteKyiv Mashinebuilding instituteобразованиевоздухоплаваниеавиациявоздухоплавательный кружокКиевское общество воздухоплаванияАвиационное научно-техническое общество при КПИавиаспециализацияавиационный факультетКиевский политехнический институтКиевский машиностроительный институтКиївський політехнічний інститут: історія авіаційного напрямку діяльності (перша третина ХХ століття)Kyiv Polytechnic Institute. The history of the school of aviation in the first third of the XX centuryКиевский политехнический институт: история авиационного направления деятельности (первая треть ХХ века)ArticleС. 73-82378.662(477-25):629.73„193”