Риндюк, Дмитро Вікторович2021-06-162021-06-162020Математичне моделювання теплових процесів в енергетиці та промисловості. Конспект лекцій. Частина 1 [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів третього рівня вищої освіти (PhD) спеціальності 144 «Теплоенергетика» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. Д. В. Риндюк. – Електронні текстові данні (1 файл: 4,18 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 69 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/41557Навчальний посібник присвячений аналітичним та обчислювальним методам побудови моделей теплових процесів обладнання теплових та атомних електростанцій. Описано моделі теплообмінників з розподіленими та зосередженими параметрами при просторовому русі робочих середовищ. Посібник базується на науково-методичних роботах А.Р. Аветісяна, А.Ф. Пащенко, Ф.Ф. Пащенко, Г.А. Пікіної, Г.А. Філіппова. Посібник орієнтовано на студентів старших курсів та аспірантів (PhD) технічних університетів, що навчаються за спеціальністю 144 «Теплоенергетика».ukтеплові процесимоделюванняенергетикаМатематичне моделювання теплових процесів в енергетиці та промисловості. Конспект лекцій. Частина 1Book69 с.