Мірошниченко, Марина Олексіївна2019-12-112019-12-112019Мірошниченко, М. О. Робота зі стародруками і виданнями ХІХ - поч. ХХ ст. в НТБ КПІ ім. Ігоря Сікорського / Марина Мірошниченко // «Короленківські читання 2018» за темою «Бібліотеки, архіви, музеї як центри освіти та саморозвитку особистості» : матеріали ХХІ Всеукраїнської науково-практичної конференції. У 2 ч. Ч. 2, 24 жовтня 2018 р., м. Харків. – Харків, 2019. – С. 93-97. – Бібліогр.: 6 назв.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/30325ukісторія Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорськогоробота зі стародруками та рідкісними виданнямиісторичні дослідження в бібліотеціінновації у бібліотечно-інформаційній діяльностіhistory of the Kyiv Polytechnic Institute named after Igor Sikorskywork with rare and old editionshistorical research in the libraryinnovations in library and information activitiesистория Киевского политехнического института имени Игоря Сикорскогоработа со старопечатными и редкими изданиямиисторические исследования в библиотекеинновации в библиотечно-информационной деятельностиРобота зі стародруками і виданнями ХІХ - поч. ХХ ст. в НТБ КПІ ім. Ігоря СікорськогоArticleС. 93-97«Короленківські читання 2018» за темою «Бібліотеки, архіви, музеї як центри освіти та саморозвитку особистості»