Дунська, Алла РашидівнаКузнєцова, Катерина Олександрівна2020-12-142020-12-142020Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності підприємств. Методичні рекомендації до написання курсової роботи [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів другого (магістерського) рівня спеціальності 073 «Менеджмент» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: А. Р. Дунська, К. О. Кузнєцова. – Електронні текстові данні (1 файл: 730 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 46 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/38039У навчальному посібнику наводяться основні практичні рекомендації до виконання курсової роботи з дисципліни «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності підприємств». За своїм змістом навчальний посібник відповідає програмі навчальної дисципліни «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності підприємств». Розраховано на студентів економічних та управлінських спеціальностей вищих навчальних закладів.ukменеджментзовнішньекономічна діяльністьМенеджмент зовнішньоекономічної діяльності підприємств. Методичні рекомендації до написання курсової роботиMethodical Material46 с.