Павлов, Олександр АнатолійовичГавриленко, Олена ВалеріївнаРибачук, Людмила Віталіївна2021-06-222021-06-222021Павлов, О. А. Навчальний посібник з дисципліни «Теорія ймовірностей, імовірнісні процеси та математична статистика». Курс лекцій. Частина 1 [Електронний ресурс] : для студентів спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології» / О. А. Павлов, О. В. Гавриленко, Л. В. Рибачук ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 2,06 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 154 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/41672Навчальний посібник призначений для студентів спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології» кафедри автоматизованих систем обробки інформації і управління всіх форм навчання. У посібнику наведено систематизоване викладення багатьох основних відомостей з теорії ймовірностей, імовірнісних процесів та математичної статистики з орієнтацією на поглиблене вивчення вказаної дисципліни студентами технічних спеціальностей. Метою авторів було з одного боку закласти фундамент для можливості в майбутньому ознайомлення з сучасною ймовірнісною літературою (аксіоматичний підхід до викладення теорії ймовірностей, строге доведення результатів тощо), а з іншого боку дати більш менш широкий набір результатів для їх застосування в інженерній практиці.ukтеорія ймовірностейімовірнісні процесиматематична статистикакурс лекційНавчальний посібник з дисципліни «Теорія ймовірностей, імовірнісні процеси та математична статистика». Курс лекцій. Частина 1Methodical Material154 с.