Денисенко, Наталя ЛеонідівнаМогильова, Вікторія Віталіївна2024-07-152024-07-152024Вища математика. Функції багатьох змінних. Практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів ступеня бакалавра спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Н. Л. Денисенко, В. В. Могильова. – Електронні текстові дані (1 файл: 913 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024. – 49 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/67942Навчальний посібник призначений для студентів закладів вищої освіти, які вивчають розділ функції багатьох змінних дисципліни «Вища математика». У посібнику стисло наведено теоретичні відомості, а саме: основні поняття, означення, властивості і формулювання теорем, а також наведено із розв’язанням і поясненнями велику кількість типових задач. Також у посібнику наведено завдання для самоконтролю для засвоєння теми і формування навичок самостійного розв’язування прикладів з цього розділу. Посібник буде корисним при самостійній роботі студентів під час вивчення розділу функції багатьох змінних курсу вищої математики.49 с.ukфункція багатьох зміннихчастинні похіднімішані частинні похідніповний диференціалдотична площина і нормаль до поверхніекстремум функції двох зміннихВища математика. Функції багатьох змінних. Практикум517.2 (076)