Павлов, Геннадій ВікторовичВінниченко, Ірина Леонідівна2018-12-192018-12-192018Вінниченко, І. Л. Перетворювачі частоти на основі резонансних інверторів з часо-імпульсним керуванням : дис. … канд. техн. наук. : 05.09.12 – напівпровідникові перетворювачі електроенергії / Вінниченко Ірина Леонідівна. – Миколаїв, 2018. – 191 с.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/25454Робота виконана на кафедрі комп’ютеризованих систем управління Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, м. Миколаївukдодатковий комутаційний блокдодатковий резонансний конденсаторкоефіцієнт гармонікм’яка комутація силових транзисторівперетворювачі частотирезонансні інверторирозрахунок параметрів елементів схемичасо-імпульсне керуванняadditional switching blockadditional resonant capacitortotal harmonic distortionsoft switching of power transistorsfrequency convertersresonant inverterscalculation of circuit elements parameterspulse-position controlдополнительный коммутационный блокдополнительный резонансный конденсаторкоэффициент гармоникмягкая коммутация силовых транзисторовпреобразователи частотырезонансные инверторырасчет параметров элементов схемывремя-импульсное управлениеПеретворювачі частоти на основі резонансних інверторів з часо-імпульсним керуваннямThesis Doctoral191 с.621.314.5(043.3)