Загуменна, Віра ВікторівнаБарабаш, Світлана Іванівна2014-12-092014-12-092013Барабаш С. І. Зв’язки з громадськістю в системі соціально-комунікаційної діяльності бібліотеки вищого навчального закладу : дис. ... канд. наук із соціальних комунікацій. : 27.00.03 – книгознавство, бібліотекознавство, бібліографознавство / Барабаш Світлана Іванівна ; Київський національний університет культури і мистецтв. – Київ, 2013. – 197 л. + CD-ROMhttps://ela.kpi.ua/handle/123456789/9710ukДисертація захищена авторським правом. Переглянути її можливо з цього джерела з будь-якою метою, але копіювання та розповсюдження в будь-якому форматі забороняється без письмового дозволу.зв’язки з громадськістюкомунікаціїпаблік рилейшензреклама бібліотекиімідж бібліотеки вищого навчального закладусистема соціально-комунікаційної діяльності бібліотеки ВНЗорганізаційна структура бібліотеки університетуадвокація бібліотеккорпоративні зв’язкимережеві канали розповсюдження інформаціїсвязи с общественностьюкоммуникациипаблик рилейшензреклама библиотекиимидж библиотеки вузасистема социально-коммуникационной деятельности библиотеки вузаорганизационная структура библиотеки университетаадвокация библиотеккорпоративные связисетевые каналы распространения информацииpublic relationscommunicationslibrary advertisinguniversity library imagesocial and communicative activities of university libraryorganizational structure of university librarylibrary advocacycorporate relationsnetwork communication channels for dissemination of informationЗв’язки з громадськістю в системі соціально-комунікаційної діяльності бібліотеки вищого навчального закладуThesis Doctoral197 л.027.7:659.4(043.3)+316.77(043.5)