Жданова, Олена ГригорівнаПопенко, Володимир ДмитровичСперкач, Майя Олегівна2020-03-122020-03-122019Дослідження операцій. Побудова економіко-математичних моделей. Практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: О. Г. Жданова, В. Д. Попенко, М. О. Сперкач. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,81 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. – 79 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/32223Практикум присвячений одному з основних етапів дослідження операцій - складанню економіко-математичних моделей проблемних ситуацій. Розглянуті питання, які повинні бути вирішені в процесі побудови математичної моделі. Посібник містить опис багатьох поширених на практиці проблемних ситуацій, що приводять до оптимізаційних моделей різних класів задач математичного програмування. На багатьох прикладах показано особливості побудови оптимізаційних моделей. Посібник містить завдання для самостійної роботи, які розбиті на категорії з огляду на їх складність. Посібник призначений для студентів спеціальності «Інформаційні системи та технології» та для тих, хто вивчає навчальну дисципліну «Дослідження операцій».ukзадачі організаційного управліннядослідження операційматематичні моделі та методиформування управлінських рішеньДослідження операцій. Побудова економіко-математичних моделей. ПрактикумMethodical Material79 с.