Абакумова, Олена Олегівна2021-08-102021-08-102021Методи обчислень. Розрахункова робота [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. О. О. Абакумова. – Електронні текстові данні (1 файл: 1 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 34 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/43119Посібник містить роз’яснення щодо виконання індивідуального семестрового завдання у вигляді розрахункової роботи з дисципліни «Методи обчислень». Наведено загальні вимоги щодо оформлення та структури роботи, необхідні теоретичні відомості, зразок виконання та оформлення кожного завдання, критерії оцінювання та список рекомендованої літератури. Запропоновано індивідуальні завдання для групи з 30 студентів. Для студентів спеціальності 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології», освітньої програми «Інформаційні технології в біології та медицині» денної форми навчання.ukрозрахункова роботаінтерполяція функційзадачі Діріхлерівняння Лапласаметод золотого перетинуекстремальна задачаМетоди обчислень. Розрахункова роботаMethodical Material34 с.