Дідковський, Віталій СеменовичГармаш, Оксана ВікторівнаДрозденко, Катерина Сергіївна2021-05-172021-05-172021Основи аналітичної механіки та теорії коливань. Розрахунково-графічна робота [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів ступеня бакалавра за освітніми програмами «Акустичні електронні системи та технології обробки акустичної інформації», «Електронні системи мультимедіа та засоби Інтернету речей», «Електронні компоненти і системи» та «Електронні прилади та пристрої» спеціальності 171 «Електроніка» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: В. С. Дідковський, О. В. Гармаш, К. С. Дрозденко. – Електронні текстові данні (1 файл: 1,48 Мбайт). – Київ: КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 57 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/41022При підготовці бакалаврів за спеціальністю 171 «Електроніка», освітніми програмами «Акустичні електронні системи та технології обробки акустичної інформації», «Електронні системи мультимедіа та засоби Інтернету речей» «Електронні компоненти і системи» та «Електронні прилади та пристрої» однією з нормативних дисциплін циклу професійної підготовки є «Основи аналітичної механіки та теорії коливань». Індивідуальним семестровим завданням даного курсу є розрахунково-графічна робота. Її мета – отримання студентами навичок розв'язання задач, використовуючи теорему про зміну кінетичної енергії, принцип Д'Аламбера та рівняння Лагранжа 2 роду. Задачі, запропоновані для виконання в розрахунково-графічній роботі, повинні допомогти студенту в розумінні основних принципів механіки, оволодінні термінологією, основними положеннями розділу «Основи аналітичної механіки», надати досвід у вирішенні завдань, які зможуть бути корисними в процесі навчання, у практичній діяльності та наукових дослідженнях за фахом.ukОснови аналітичної механіки та теорії коливань. Розрахунково-графічна роботаMethodical Material57 с.