Хмілярчук, Ольга ІларіонівнаЧепурна, Катерина ОлександрівнаБараускєне, Оксана ІванівнаЗигуля, Світлана Миколаївна2020-08-072020-08-072020Дипломне проектування [Електронний ресурс] : навчальний посібник до організації і виконання дипломних проектів ступеня вищої освіти «бакалавр» для студентів спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: О. І. Хмілярчук, К. О. Чепурна, О. І. Бараускєне, С. М. Зигуля. – Електронні текстові дані (1 файл: 926 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 52 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/35544Викладено відомості щодо проведення випускної атестації на кафедрі технологій поліграфічного виробництва, обов’язки студентів-дипломників, керівників та консультантів дипломних проектів, а також порядок допуску дипломних проектів до захисту перед екзаменаційною комісією. Конкретизовано вимоги до тематики дипломних проектів, їх структури, обсягу, змісту та оформлення з урахуванням освітньо-професійної програми «Технології друкованих і електронних видань». Детально описано методику виконання дипломного проекту, що включає теоретичну частину – проектування технологічного процесу виготовлення видання і практичну частину – експериментальне дослідження технологічного процесу. Наведено приклади оформлення документів, змісту та рекомендованої літератури з дипломного проектування. Для студентів спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія».ukпроектуваннявипускна роботаполіграфічна галузьтехнологічний процесбакалаврДипломне проектуванняMethodical Material52 с.