Куссуль, Наталія МиколаївнаШелестов, Андрій ЮрійовичЛавренюк, Алла Миколаївна2021-08-282021-08-282020Куссуль, Н. М. Програмування. С++. Структурний підхід. Лабораторний практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 105 «Прикладна фізика та наноматеріали» / Н. М. Куссуль, А. Ю. Шелестов, А. М. Лавренюк; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 1218 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 85 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/43481Рекомендовано Методичною радою КПІ ім. Ігоря Сікорського як навчальний посібник для здобувачів ступеня бакалавра за освітньою програмою «Прикладна фізика» спеціальності 105 «Прикладна фізика та наноматеріали»Навчальний посібник «Програмування. С++. Структурний підхід. Лабораторний практикум» присвячено вивченню мови програмування С++ студентами за спеціальністю 105 «Прикладна фізика та наноматеріали». Метою є отримання навичок розробки програмного забезпечення на основі структурного підходу з застосуванням модульного принципу програмування, різних типів даних та змінних, використання керуючих операторів та функцій, засобів прямого доступу до пам’яті (вказівників) та роботи з файлами. При вивченні цієї навчальної дисципліни студенти засвоять також інструменти роботи з файлами, обробки строкової інформації та використання потужних засобів бібліотеки STL (Standard Template Library). Посібник містить необхідний теоретичний матеріал, приклади програм, а також завдання для виконання лабораторного практикуму.ukПрограмуванняС++Програмування. С++. Структурний підхід. Лабораторний практикумMethodical Material85 с.