Гумен, Тамара Федосіївна2021-06-292021-06-292021Теорія електричних кіл. Курсова робота [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 171 «Електроніка» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. Т. Ф. Гумен. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,29 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 58 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/41874Розглянуті теоретичні аспекти аналізу лінійних динамічних кіл в часовій та частотній області: метод інтеграла згортки та символічний метод на основі комплексно-частотної функції, а також структура та вимоги до курсової роботи. Особливістю навчального посібника є те, що наведені організаційні вказівки до виконання курсової роботи, детальні вимоги до її оформлювання та контрольні питання допоможуть студентам більш ефективно спланувати час опрацювання теоретичного матеріалу, виконання розрахункової частини, оформлювання пояснювальної записки, а також підготовки до її захисту.ukлінійні динамічні колачасова частотна областьсимволічний методметод інтеграла згорткиТеорія електричних кіл. Курсова роботаMethodical Material58 с.