Єрьоміна, Тетяна ОлександрівнаПоварова, Олена АндріївнаВеригіна, Інга В'ячеславівна2021-05-282021-05-282021Вища математика. Елементи аналітичної геометрії. Практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів ступеня бакалавра / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: І. В. Веригіна, Т. О. Єрьоміна, О. А. Поварова. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,41 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 33 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/41239Тематика методичних вказівок охоплює розділ «Елементи аналітичної геометрії» дисципліни «Вища математика», в якому вивчаються пряма на площині, площина і пряма в просторі. Розглянуто основні види рівнянь прямої на площині та в просторі, основні задачі про пряму на площині, про пряму у просторі та пряму і площину. Дана робота містить всі задачі, з якими найчастіше зустрічаються студенти при вивчені теми «Елементи аналітичної геометрії», всі розв’язки супроводжуються теоретичні відомостями та рисунками, якщо це потрібно. Головним завданням даного видання є показати студенту практичне застосування теоретичного матеріалу і пояснити як розв’язувати задачі з даної теми. Практикум складається з трьох параграфів, списку рекомендованої літератури та списку завдань для типового розрахунку.ukаналітична геометріяВища математикапряма на площиніплощина і пряма в просторівиди рівнянь прямої на площинівиди рівнянь прямої в просторіВища математика. Елементи аналітичної геометрії. Практикум.Methodical Material33 с.