Мовчанюк, Ольга МихайлівнаПлосконос, Віктор Григорович2021-06-292021-06-292020-06Виконання та оформлення дипломного проекту бакалавра [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія», освітньої програми «Хімічні технології переробки деревини та рослинної сировини» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: О. М. Мовчанюк, В. Г. Плосконос. – Електронні текстові данні (1 файл: 1,49 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 69 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/41900У посібнику викладені загальні вимоги до дипломного проекту бакалавра, вимоги до структури, змісту та оформлення пояснювальної записки, а також порядок допуску до захисту проекту. Значну увагу приділено розрахунку матеріального балансу. Цей розділ містить рекомендації стосовно розробки систем водокористування, принципових блок-схем і вибору вихідних даних для розрахунку балансу води і волокна. Наведено алгоритм формування технологічної схеми в середовищі «Microsoft Excel» з використанням типових блоків для розрахунку балансу. Наведено приклад розрахунку матеріального балансу води і волокна. Посібник призначений для студентів вищих навчальних закладів, що навчаються на бакалавріаті за освітньою програмою “Хімічні технології переробки деревини та рослинної сировини”.ukдипломний проект бакалавраоформленняматеріальний баланс води і волокнаВиконання та оформлення дипломного проекту бакалавраMethodical Material69 с.