Дрозденко, Катерина СергіївнаДрозденко, Олександр ІвановичПаренюк, Дмитро Володимирович2021-05-122021-05-122020Фізичні основи електроніки. Домашня контрольна робота [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів, які навчаються за спеціальністю 171 «Електроніка», освітніми програмами «Акустичні електронні системи та технології обробки акустичної інформації» та «Електронні системи мультимедіа та засоби Інтернету речей» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: К. С. Дрозденко, О. І. Дрозденко, Д. В. Паренюк. – Електронні текстові данні (1 файл: 915 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 29 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/40975При підготовці бакалаврів за спеціальністю 171 «Електроніка», освітніми програмами «Акустичні електронні системи та технології обробки акустичної інформації» та «Електронні системи мультимедіа та засоби Інтернету речей» однією з нормативних дисциплін циклу професійної підготовки є «Фізичні основи електроніки». Індивідуальним семестровим завданням даного курсу є домашня контрольна робота. Її мета – отримання студентами навичок розрахунку найпростіших випрямних схем, а також динамічного режиму і h-параметрів біполярного транзистора, включеного по схемі зі спільним емітером. Задачі, запропоновані для виконання в контрольній роботі, повинні допомогти студенту в оволодінні термінологією, основними положеннями розділу "Напівпровідникові прилади", надати досвід у вирішенні найпростіших інженерних завдань, які зможуть бути корисними в процесі навчання, у практичній діяльності та наукових дослідженнях за фахом.ukФізичні основи електроніки. Домашня контрольна роботаMethodical Material29 с.