Массалітіна, Євгенія ВікторівнаКільчинський, Олександр Олександрович2021-03-152021-03-152020-04Вища математика. Криволінійні інтеграли. Елементи теорії поля. Практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів технічних спеціальностей / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Є. В. Массалітіна, О. О. Кільчинський. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,92 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 36 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/39959Практикум «Криволінійні інтеграли. Елементи теорії поля» для студентів технічних спеціальностей містить 30 варіантів, кожен варіант складається з 11 завдань (14 задач). Самостійне виконання цих завдань забезпечує свідоме оволодіння навчальним матеріалом, який передбачено навчальною програмою з вищої математики технічних спеціальностей НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського». Практикум може бути рекомендований у якості розрахункової або індивідуальної роботи з теми «Криволінійні інтеграли. Елементи теорії поля».ukкриволінійні інтегралиелементи теорії поляВища математика. Криволінійні інтеграли. Елементи теорії поля. ПрактикумCurvilinear integrals. Elements of field theory. Workshop on higher mathematics for students in technical specialtiesMethodical Material36 c.