Гребенюк, Тетяна ВолодимирівнаДичко, Аліна ОлегівнаБроницький, Вадим Олегович2021-06-172021-06-172020Технологія захисту гідросфери. Курсова робота [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 101 «Екологія» / КПІ ім. Ігоря Сікорського; уклад.: Т. В. Гребенюк, А. О. Дичко, В. О. Броницький (1 файл: 3,47 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 42 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/41596Навчальний посібник направлений на ефективне засвоєння вимог до виконання курсової роботи з дисципліни «Управління та поводження з відходами» та детальне усвідомлення суті завдань студентами у процесі роботи. Рекомендації до виконання курсової роботи, окрім завдання, містять інформацію щодо структури курсової роботи, вимог до її оформлення, рекомендації щодо змісту та оформлення презентацій, окремо виділено типові помилки під час виконання курсової роботи, а також наведено критерії оцінювання курсової роботи, список рекомендованої літератури. Для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 101 «Екологія».ukповодження з відходамистічні водизабруднення гідросферивиконання курсової роботиТехнологія захисту гідросфери. Курсова роботаMethodical Material42 с.