2016-10-102016-10-102016Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт (комп’ютерного практикуму) з дисципліни «Теорія ймовірностей і математична статистика» для студентів напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент» студентів Видавничо – поліграфічного інституту [Електронний ресурс] : НТУУ «КПІ»; уклад.: О. І. Кушлик-Дивульська, Б. Р. Кушлик. – Електронні текстові дані (1 файл: 4,60 Мбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2016. – 205 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/17693ukкомбінаторикаймовірністьнезалежні випробуваннядискретні випадкові величининеперервні випадкові величиниматематичне сподіваннядисперсіязакон розподілукореляціявибіркаточкові та інтервальні оцінкигіпотезакритерій згодиcombinatoricsprobabilityindependent testsdiscrete random variablescontinuous random valuesmathematical expectationsdispersiondistribution lawcorrelationselectionpoint and interval estimationsaccordance criteriahypothesisкомбинаторикавероятностьнезависимые испытаниядискретные случайные величинынепрерывные случайные величиныматематическое ожиданиедисперсиязакон распределениякорреляциявыборкаточечные и интервальные оценкигипотезакритерий согласияМетодичні вказівки до виконання лабораторних робіт (комп’ютерного практикуму) з дисципліни «Теорія ймовірностей і математична статистика» для студентів напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент» студентів Видавничо – поліграфічного інститутуMethodical Material205 c.